ČERTÍKOVA KRABICE S AKTIVITAMI

ČERTÍKOVA KRABICE S AKTIVITAMI

Téma: vzdělání, advent, zvýhodněná sada,

ČERTÍKOVOU KRABICI S AKTIVITY
 

V krabici najdete:

 
 
Kolíčkohrání:
Kolíčkohraní je soubor barevných kartiček obsahujících obrázky různě vypadajících čertů a úkolem dítěte je k hlavnímu obrázku na kartičce vybrat ze tří možností odpovídající stín a připnout na svoji volbu kolíček. Tato hra rozvíjí zrakové vnímání a napomáhá zdokonalovat jemnou motoriku pomocí připevňování kolíčků.
Pexeso:
Úkolem této známé hry pro dva a více hráčů je najít co nejvíce dvojic čertů holky a kluka. Pexeso napomáhá u dětí udržovat pozornost, rozvíjí zrakovou paměť a vede děti k dodržování pravidel. Součástí elektronické verze je skládací krabička na uložení karet.
Divadlo:
Toto pekelné divadlo je zaměřené na peklo. S čertíky si děti můžou vymyslet vlastní příběh. Dítě si rozvíji řečové schopnosti, představivost a fantazii. 
Pracovní sešit:
Pracovní listy obsahují 20 užitečných aktivit, se kterými se děti zdokonalí ve znalosti číselných řad a písmen. Pracovní listy jsou zaměřené na předmatematické dovednosti, zrakovou percepci, garfomotoriku,  logické uvažování a mnoho dalších schopnosti a dovedností. 
Černý Petr:
Klasická hra Černý Petr s obrázky čertů a čertic na zabavení celé rodiny. Tato hra vede děti k rozvoji pozornosti, kooperativních dovedností, schopnosti dodržovat pravidla.
Čertící se samolepkami:
Tato sada obsahuje 16 různých čertíku a 3 archy samolepek cca 80 samolepek. Děti mohou tvořit čertíky dle své fantazie. Samolepky jsou na průhledné folii, aby nešly vidět bíle kraje samolepky a splynuly s čertíky. Děti si mohou vymyslet jméno pro čertíka a datum narozeni. Čertící jsou na 350g papíru, stačí pověsit na stěnu a máme hotovou výzdobu.

Hotový výrobek (vyprodáno): 690 Kč